Fotobudka Łódź

Chcesz zaskoczyć swoich gości i uchwycić najpiękniejsze chwile? Mamy dla Ciebie coś, co goście i organizatorzy zapamiętają na długo. Fotobudka Łódź to zaaranżowana w zabytkowym busie atrakcja, która nie tylko przykuje uwagę, ale również wykona pamiątkowe zdjęcia. Nasze fotobusy wynajmujemy w Łodzi i okolicach. Jeśli szukasz oryginalnego pomysłu na zabawę, to mamy nadzieję, że już znalazłeś!

Wynajem fotobudki Łódź imprezowy hit od Pinki Fotobus

Czy wiesz, że nasze fotobusy to zabytkowe auta? Nadaliśmy im drugie życie, dzięki czemu dzisiaj możemy podzielić się z Tobą owocem naszej wieloletniej pracy. Każdy bus został zaaranżowany w innym stylu i każdy jest wyjątkowy. Możesz wynająć m.in. różowego Volkswagena z 1997 roku czy kremowego barkasa z 1987 roku. Fotobus zapewni świetną zabawę na imprezie firmowej, komunii, chrzcinach, wieczorze panieńskim czy weselu. Jest to idealna atrakcja na różnego rodzaju imprezy, która pozostawi niezapomniane wrażenia.

Planujesz wieczór panieński w stylu boho? Przygotujemy stosowne dekoracje. Możemy dla Ciebie wykonać kwiatowe girlandy, makramy i podświetlany napisy, które idealnie wpiszą się w klimat uroczystości. Na Twoje życzenie możemy przygotować dekoracje w innym stylu. A to wszystko po to, aby uwiecznić na fotografii wyjątkowe chwile.

We wnętrzu fotobusa znajduje się profesjonalny sprzęt, który wykona i wydrukuje dobrej jakości zdjęcia w zaledwie kilka sekund! Do dyspozycji gości udostępniamy zestaw gadżetów, które podkreślą zabawny charakter sesji. Dodatkowo możemy zaprojektować spersonalizowany projekt wydruków w formacie 5×15 lub 10×15 cm. Niezależnie od czasu realizacji zapewniamy nielimitowane wydruki.

Fotobudka na wesele Łódź

Dlaczego warto wybrać naszą ofertę? Fotobusy stwarzają niepowtarzalny klimat, zaskoczą gości, dostarczą im niesamowitych wrażeń i umilą czas. Nie jest to zabytkowe auto do ślubu dla pary młodej. Jest to prezent dla zaproszonych gości, dzięki któremu poczują się wyjątkowo i będą wspominać ten moment z uśmiechem na twarzy.

W cenie usługi transportujemy fotobusa na wskazaną przez Ciebie lokalizację oraz zapewniamy obsługę podczas trwania uroczystości. Na Twoje życzenie przygotujemy odpowiednią dekorację busa w stylu boho lub innym. Dostępny w naszej ofercie fotobus Łódź zapewni gościom rozrywkę oraz pozwoli utrwalić tę ważną chwilę. Wydruk z fotobudki będzie oryginalną pamiątką dla Twoich gości na długie lata. Jeśli chcesz skonsultować dostępne terminy, to skontaktuj się z nami już teraz.

Działamy również na terenie następujących miast: