Fotobudka Katowice

Fotobudka Katowice to dobry pomysł na urozmaicenie różnych imprez i uroczystości. Proponujemy wynajęcie jej na wesele, chrzciny, komunię, urodziny czy rocznicę. Niezależnie od wieku gości, fotobudka zawsze zainteresuje każdego, a przy okazji pozwoli zatrzymać wspomnienia w postaci zdjęć. Wynajem fotobudki wiąże się przede wszystkim z dostosowaniem tematyki do konkretnej okazji i dnia. Specjalizujemy się głównie w starych modelach samochodów, które ozdabiamy w stylu vintage. Idealnie wpasują się w klimat przyjęć w plenerze. Wszystkie zdjęcia, które zostaną wykonane w obecności fotobudek, drukowane są na miejscu na papierze termosublimacyjnym zapewniającym ich wysoką jakość wydruków. Dbamy o każdy szczegół, łącznie z ustawieniem i rozbawianiem gości przy wykonywaniu zdjęć. Skorzystaj z naszej oferty, jaką jest fotobus oraz zabytkowe auto do ślubu.

Fotobudka na wesele Katowice

Klasyczna mała fotobudka wynajmowana przez parę młodą na wesele to już przeżytek, dlatego proponujemy oryginalną jej wersję, jaką jest nasz fotobus Katowice. Dopasowanie oldschoolowych busów pod daną tematykę to dla nas sama przyjemność, podczas której wykorzystujemy naszą wyobraźnię. Zainteresowanym oferujemy między innymi Błękitny Volkswagen T2, który będzie dobrze wyglądał nie tylko podczas uroczystości w środku lata, ale również i zimy, ze względu na swój chłodny kolor. Drugą propozycją jest Różowy Volkswagen T3. Wesele w delikatnym i słodkim stylu to idealna okazja do wynajęcia właśnie tego modelu! Dla amatorów klasyki polecamy Kremowy Barkas B1000. Jest on na tyle uniwersalny, że można zmieniać jego styl zaledwie dodatkami.

Wynajem fotobudki Katowice

Nasza oferta fotobusów do wynajęcia na różne okazje skierowana jest do tych, którzy organizują imprezy na terenie Katowic i okolic. Przed rozpoczęciem realizacji rozkładamy wszystkie dekoracje i dbamy o każdy szczegół. Zdajemy sobie sprawę, że zdjęcia dla pary młodej i gości podczas wesela będą wspomnieniami na całe życie. Zachęcając wszystkich do zrobienia pamiątek, pomagamy im jednocześnie dobrze wyjść na zdjęciach i rozluźnić przebieg zabawy, dla tych którzy będą się nieco stresować.

Zdjęcia są drukowane w ciągu kilkunastu sekund po ich wykonaniu, przez co goście od razu zyskają wysokojakościowe pamiątki. Mogą być one także zachowane w księdze gości, którą zapewniamy. Przy całej zabawie zachowujemy luźną atmosferę i dbamy o dobre samopoczucie gości, bo właśnie o to chodzi przy fotobudkach. Te w formie fotobusów zachwycą miłośników motoryzacji niezależnie od wieku. Jeśli nie masz pomysłu na stworzenie atrakcji podczas własnego wesela, zachęcamy do kontaktu i ustalenia szczegółów, a resztą zajmiemy się już sami.

Działamy również na terenie następujących miast: