Fotobudka Częstochowa

Oferowana przez nas fotobudka Częstochowa to idealna atrakcja do wynajęcia między innymi na wesela. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zorganizować także w jej obecności chrzciny, urodziny czy rocznicę, na których goście będą mogli wykonać sobie zdjęcia na pamiątkę i zatrzymać tym samym wspomnienia. Z racji tego, że mamy oryginalną propozycję fotobudek, jakimi są fotobusy, taka atrakcja zachwyci każdego miłośnika motoryzacji niezależnie od wieku. Sprawdź dokładnie naszą ofertę modeli samochodów. Podczas wykonywania zdjęć, drukujemy je na miejscu na termosublimacyjnym papierze w ciągu kilkunastu sekund zaraz po ich wykonaniu, przez co goście od razu mogą cieszyć się piękną pamiątką. Wiele młodych par wykorzystuje je również do wpisów w księdze gości.

Fotobudka na wesele Częstochowa

Wynajem oryginalnych fotobudek, jakimi są fotobusy oferujemy dla wszystkich, którzy organizują imprezy na terenie Częstochowy i okolic. Dopasowujemy ich docelowy styl do motywu i rodzaju przyjęcia. W naszej ofercie można znaleźć między innymi Błękitny Volkswagen T2. Sprawdzi się nie tylko na weselach, ale również i chrzcinach czy urodzinach. Drugą propozycją jest Różowy Volkswagen T3 często wynajmowany właśnie na ślub i zabawę po ceremonii. Delikatny kolor wpasuje się w letnie klimaty, gdy uroczystość organizowana jest na przykład w ogródku na świeżym powietrzu. Dla tych, którzy lubią klasykę proponujemy Kremowy Barkas B1000. Każdy pasjonat motoryzacji nie oprze się wykonaniu zdjęć w obecności tego samochodu!

Wynajem fotobudki Częstochowa – na czym polega?

Wynajęcie fotobusa w Częstochowie to nie tylko sama obecność samochodu na imprezie. Zanim uroczystość się rozpocznie, dekorujemy całą atrakcję i przygotowujemy niezbędne elementy, tak aby wszystko było gotowe przed rozpoczęciem zabawy. Chcąc zachować najlepsze momenty dla pary młodej podczas wesela, dbamy o każdy szczegół. Zanim goście przekonają się do świetnej zabawy, jaką jest fotobudka w postaci fotobusa, zachęcamy wszystkich gości do robienia zdjęć. Staramy się rozluźnić tych, którzy nie czują się dobrze przed aparatem. Pomagamy im dobrze wyjść na zdjęciach, zmieniając ich pozycję czy miejsce, w którym stoją.

Tuż po wykonaniu zdjęć drukujemy je w ciągu kilkunastu sekund, przez co goście zyskują od razu pamiątkę. Często też para młoda życzy sobie, aby je wkleić do księgi gości ze wpisami i życzeniami. Z doświadczenia wiemy, że niezależnie od wieku wszyscy miłośnicy motoryzacji znajdują frajdę podczas brania udziału w takiej zabawie z udziałem fotobudki. Zachęcamy do kontaktu i ustalenia szczegółów. Nasza oferta to nie tylko fotobus. Polecamy także zabytkowe auto do ślubu.

Działamy również na terenie następujących miast: