Najczęściej zadawane pytania

Realizujemy zlecenia w odległości max 300 km od Krakowa. Dlaczego? Nasza mobilna rodzina cały czas się powiększa i logistyka realizacji jest coraz trudniejsza, a chcemy Was odwiedzać uśmiechnięci i wypoczęci 🙂

Cena usługi jest wyceniana indywidualnie na podstawie kilku czynników tj:

  • terminu i lokalizacji zlecenia
  • modelu busika
  • rodzaju eventu

Rezerwacja terminu następuje po podpisaniu umowy oraz wpłacie zadatku w kwocie 500 zł, wszystkie formalności z tym związane załatwiamy online.

Jest niezbędny w odległości max 50 m od miejsca ustawienia fotobusa, posiadamy swój przedłużacz więc odległość do gniazdka to nie problem.

Wymagana jest płaska powierzchnia o wymiarach przynajmniej 5×4 m. 

Jasne! Zamawiamy ręcznie robione księgi gości z drewnianą okładką którą zdobi wybrana grafika.

Najlepiej rozpocząć zabawę po obiedzie lub pierwszym tańcu. W zależności od wybranego czasu pracy sugerujemy również kończyć robienie zdjęć najpóźniej o północy, aby później bawić się do białego rana na parkiecie.

Deszcz nam niestraszny! W razie niepogody ustawiamy się możliwie jak najbliżej wejścia oraz rozkładamy parasol. Z doświadczenia wiemy, że odrobina deszczu nie przeszkadza gościom w dobrej zabawie.

Kanapa w busiku jest przeznaczona dla 4 osób, aby każdy uczestnik miał wystarczającą ilość miejsca oraz komfort podczas robienia zdjęć.

W zależności od wybranego modelu fotobusa do wyboru są wydruki w formacie 5×15 cm (paski) i/lub 10×15 cm (pocztówka). Chętnie pomagamy Wam także zaprojektować unikatowy wydruk.

Niezależnie od wybranego pakietu, zapewniamy nielimitowane serie zdjęć po każdej z nich drukowane są wydruki w dwóch kopiach.

Tak, asystent przez cały czas trwania imprezy pomaga gościom podczas robienia zdjęć oraz zachęca do uzupełnienia księgi gości.

W sezonie 2023 do oferty dołączy kolejny fotobus, a będzie nim zabytkowy Volkswagen T2 w kolorze śmietankowym.

Na ten moment przyjmujemy rezerwację na sezon 2023 oraz 2024.

Tak, między zleceniami udostępniamy nasze busy do sesji zdjęciowych w Krakowie i okolicach.